Droga mleczna

Droga mleczna, czyli galaktyka spiralna w której znajduje się nasz układ słoneczny, na niebie widziana jako jasna smuga przecinająca niebo. Teraz widziana może być na podłodze pokoju waszego dziecka. Poznawanie planet to fajna sprawa, szczególnie gdy można to robić bawiąc się ich trójwymiarowymi odpowiednikami.

Idealne rozwiązanie dla rodziców to takie, kiedy dziecko bawi się jednocześnie ucząc. Zestaw droga mleczna to umożliwia, poprzez zabawę z planetami i gwiazdkami nasze pociechy zapoznają się z układem słonecznym, a także zdobywają podstawową wiedzę o kosmosie. Kto wie, może  w przyszłości wyrośnie z niego przyszły inżynier pracujący w NASA.

Dzieci marzą o zdobywaniu kosmosu, dlatego można im to umożliwić. Droga mleczna to fajny prezent dla naszych brzdąców potrafiący połączyć pożyteczne z przyjemnym. Ten oryginalny upominek może stanowić początek drogi ku sławie, zaszczepiając bakcyla kosmosu w młodym człowieku.

Droga mleczna posiada jeszcze funkcję wystrojową i oświetla pokój w nocy, dzięki świecącym gwiazdkom co stwarza przyjemniejszy nastrój, a dzieci bojące się ciemności mają swoje małe oświetlenie.

Gadżet w szczegółach:

  • Model drogi mlecznej w 3D
  • Oświetla pokój
  • Uczy wiedzy o kosmosie
  • Zawartość zestawu:
    o    9 plastikowych planet układu słonecznego
    o    20 świecących w ciemności gwiazdek o różnej wielkości
    o    Dwustronna taśma do umocowania dekoracji

Comments are closed.