Gadająca popielniczka – mówi po polsku

Gadająca popielniczkaJak wiadomo palenie papierosów jest niezdrowe i jest powodem wielu chorób. Niestety, ale cała masa ludzi pada ofiarą tego typu nałogu. Można podarować im gadżet, który całkowicie odmieni ich podejście do palenia. Takim gadżetem jest gadająca popielniczka, która dodatkowo mówi po polsku i każdy palacz będzie w stanie zrozumieć co chce mu przekazać.

Popielniczka jest idealna, jeśli ktoś chce rzucić palenie, ale mu to nie wychodzi. Po zostawieniu popiołu z papierosa na popielniczce, zaczyna ona odzywać się głosem palacza. Ma ona kształt płuc i w momencie, kiedy położymy na niej niedopałek, lub otrząchniemy popiół zacznie kaszleć i się krztusić. Co najśmieszniejsze będzie krzyczała z bólu. Taki gadżet da palaczowi do zrozumienia, że z każdym dymkiem rujnuje swoje zdrowie i zatruwa swoje płuca.

Gadająca popielniczka zasilana jest za pomocą dwóch baterii, które trzeba dokupić oddzielnie. Można pomóc komuś rzucić palenie. Wystarczy podarować mu ten gadżet. Na pewno zrozumie jak wiele zdrowia marnuje z każdym zapalonym papierosem.

Comments are closed.