Książka na chusteczki

„Jeśli sądzisz, że w dobie komputerów sztuka czytania zanikła, zwłaszcza wśród dzieci , to niezawodny znak, że jesteś MUGOLEM!” Tak, tak czytać każdy może. I wbrew powszechnej opinie książki czytają młodsi , starsi i najstarsi.
Czytanie książek pozwala wyrwać się ze świata szarej codzienności , zatracamy się w nieistniejącym świecie. Książka to nie to samo co film, wywołuje więcej bodźców. Bardzo często trudno oderwać się od niej, gdy nas porządnie wciągnie. Dlatego ciekawym prezentem dla czytelników jest książka na chusteczki, dzięki której nie będziemy musieć biegać po chusteczki, by wytrzeć wilgotna twarz … tak książka może wzbudzić takie emocje w człowieku! Pomocna też w tak trywialnej sytuacji jak chęć wysmarkania się.
Bardzo przydatny i oryginalny gadżet przydaje się też osobom wrażliwym, które najzwyczajniej w świecie płaczą czytając jakiś romans. Przecież to nie jest rzadki obrazek widzieć kobietę szlochającą nad losami swego bohaterami czytając, którąś z historii.
Książka na chusteczki wygląda jak prawdziwa książka, poza tym, że można z niej wyciągać chusteczki. Dzięki takiemu zabiegowi nie musimy odrywać się od lektury, by biec po chusteczkę, a przecież ważą się właśnie losy Taylora w powieści! Mamy przy sobie teoretycznie tylko książkę, więc nikt nie wtajemniczony nie musi wiedzieć przechodząc, że potrzebujemy chusteczek do czytania.
Ten oryginalny gadżet posiada też funkcję estetyczną. Stanowi ciekawy element wystroju – STOP nudnym opakowaniom na chusteczki!

Gadżet w szczegółach:
•    Pojemnik na chusteczki w kształcie książki
•    Wymiary książki: 24 x 13 x 6,5cm
•    Chusteczki nie są dołączone do zestawu
•    Ciekawy element wystroju

Comments are closed.