Piłeczka antystresowa

pileczka antystresowaJaka jest pierwsza myśl przeciętnego faceta, którego przytłaczają stresy związane z pracą? Odpowiedź jest banalnie prosta. Złapać za coś dużego, miękkiego, zaczynającego się na literkę „p” i ściskać, aż do utraty tchu. Ściskać, miętolić, gnieść i cała gama innych metod, o których pisano w wielkich księgach dostępnych tylko dla wtajemniczonych. Dla prawdziwego mężczyzny nie istnieje coś takiego, jak ograniczenia.

Są jednak takie momenty, w których właścicielka tychże „p” nie jest zbyt skora do współpracy.  A to będzie oznaczać tylko jedno… że prawdziwy facet musi znaleźć sobie inne rozwiązanie… i prawdziwy facet zawsze je znajdzie.

Pamiętając o solidarności plemników podpowiadamy, że w  takich sytuacjach idealnym wręcz rozwiązaniem są antystresowe piłeczki. Idealny gadżet, który nie tylko pozwoli rozładować stres, ale i zaoszczędzić niepotrzebnych frustracji.

Jest to idealny prezent dla niego, idealny gadżet, który pozwoli bądź, co bądź wreszcie jej odetchnąć pełną piersią, czyli można też powiedzieć, że jest to również  prezent dla niej. Inaczej mówiąc piłeczki antystresowe pozwolą uniknąć wielu stresów zarówno jemu, jak i jej.

Gadżet w szczegółach:
wymiary: Ø 6,5 cm.
wykończenie/materiał: tworzywo sztuczne.

Comments are closed.