Wykopaliska – Kryształy – Idealny prezent dla dziecka

Bardzo często bowiem książki nie są interesującą kopalnią wiedzy o świecie dla kilkulatka. Dlatego warto pomyśleć o takim prezencie, który rozbudzi jego ciekawość i przy okazji czegoś nauczy.
Aby zdobywać wiedzę poprzez interesującą zabawę warto kupić dziecku kryształy z serii wykopaliska. Poprzez dobrze pomyślaną formę jaką posiada zabawka, malec sam odkrywa skarby naszej Planety przez ich poznanie i odkrywanie. Dodatkowo w zestawie znajduje się lupa by malec mógł z bliska przyjrzeć się swoim odkryciom i odpowiedni woreczek do ich przechowywania. Ciekawostką tego zestawu jest instrukcja w której zawarte są podstawowe cechy zestawu jak i bardzo ciekawe informacje na temat kwarcu. Jest to idealny prezent dla kilkulatka, poprzez zabawę zdobywa wiedzę przydatną  w szkole i dalszym życiu. Na pewno taki prezent dla dziecka będzie tym, który zainteresuje go na dłuższy czas, a nie tylko na chwilę.  Zestaw zawiera także specjalną kartę, na której znajdują się informacje dotyczące wykopywanych przez dziecko kryształów oraz stanowi potwierdzenie ich autentyczności. Wydobycie kamieni z bryły gipsu wymaga poświęcenia czasu i pewnej dawki cierpliwości.
Dlatego też taki prezent z pewnością uczy dziecko także tego, aby skupić się na wykonywaniu jednej rzeczy przez dłuższy czas, co na pewno będzie bardzo przydatne na przykład podczas nauki w szkole.

Gadżet w szczegółach:
– estetycznie zapakowany w kartonowe pudełko zestaw
– zawiera kryształy zatopione w bryle gipsu
– zabawka edukacyjna, dostarcza sporej dawki wiedzy

Comments are closed.